Buy One Get One Half Off Ice Cream! Each second ice cream item purchased is $35.00. All items in the order must ship to the same location. Offer does not include 3 Gallon tubs of ice cream or other merchandise. Please note that it may take up to 7 days for ice cream orders to ship as shipping occurs once per week; apparel items will be shipped out separately. Thank you for your patience and understanding.

Collection: 3 Gallons Tubs

75 products
  • Grasshopper Pie (1 TUB) 3 GALLONS
    Grasshopper Pie (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $82.99
    Sale price
    $82.99
    Unit price
    per 
  • Kahlua Almond Amaretto (1 TUB) 3 GALLONS
    Kahlua Almond Amaretto (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $82.99
    Sale price
    $82.99
    Unit price
    per 
  • Lemon (1 TUB) 3 GALLONS
    Lemon (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $79.99
    Sale price
    $79.99
    Unit price
    per 
  • Lemon Chillo (1 TUB) 3 GALLONS
    Lemon Chillo (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $82.99
    Sale price
    $82.99
    Unit price
    per 
  • Let's Dough Buffalo!® (1 TUB) 3 GALLONS
    Let's Dough Buffalo!® (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per 
  • Maple Walnut (1 TUB) 3 GALLONS
    Maple Walnut (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $84.99
    Sale price
    $84.99
    Unit price
    per 
  • Marshmallow Treat (1 TUB) 3 GALLONS
    Marshmallow Treat (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $84.99
    Sale price
    $84.99
    Unit price
    per 
  • Mint Chip (1 TUB) 3 GALLONS
    Mint Chip (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per 
  • Mint-Ting-A-Ling (1 TUB) 3 GALLONS
    Mint-Ting-A-Ling (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per 
  • Monster Dough (1 TUB) 3 GALLONS
    Monster Dough (1 TUB) 3 GALLONS
    Regular price
    $84.99
    Sale price
    $84.99
    Unit price
    per 
  • Northern Lights (1 TUB) 3 GALLONS
    northern lights ice cream
    Regular price
    $79.99
    Sale price
    $79.99
    Unit price
    per 
  • Nutty Bon Bon (1 TUB) 3 GALLONS
    nutty bon bon ice cream
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per 
  • Orange (1 TUB) 3 GALLONS
    orange sherbet
    Regular price
    $79.99
    Sale price
    $79.99
    Unit price
    per 
  • Orange Pineapple (1 TUB) 3 GALLONS
    orange pineapple ice cream
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per 
  • Oregon Blackberry Cheesecake (1 TUB) 3 GALLONS
    oregon blackberry cheesecake ice cream
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per 
  • Panda Paws® (1 TUB) 3 GALLONS
    panda paws perry's ice cream
    Regular price
    $81.99
    Sale price
    $81.99
    Unit price
    per